Poprvé v Břeclavi: největší food festival v Česku láká na burgery i další speciality
Milujete burgery? Tak to jste u nás správně. Přímo k vám do města přivezeme ty nejvymazlenější burgery z celé země. Jen na Burger Street Festivalu ochutnáte kousky, za kterými byste jinak museli jet přes celou Českou republiku.
A nemusí v nich být jen hovězí. Máme burgery vegetariánské, veganské, s bezlepkovou houskou. A co třeba zkusit místo hovězího třeba lososa? I takové speciality u nás najdete. Jako správní burgeromaniaci víme, že k skvělému jídlu patří i skvělé pití. A na konec i sladká tečka.
„Břeclav jsme měli v hledáčku už dlouho a s letošním rokem jsme konečně mohli festival ve městě naplno uspořádat. Samotné nás překvapilo, jak velký zájem o něj mají i samotní prodejci,“ říká organizátor Burger Street Festivalu Bedřich Snášel.
To zní dobře, že? A kolik vás to bude stát? Nic! Vstup na Burger Street Festival je vždy zdarma. Program si můžete užít dosyta a je jen na vás, kolik toho ochutnáte.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Zveme Vás do Havlíčkovy vily na výstavu místního malíře.
Od dubna se ve Velkých Bílovicích rozjíždí jedinečná vinařská událost, která láká znalce vín i milovníky příjemných okamžiků.
Srdečně vás zveme na otevřené sklepy v našem Podluží (Kostice, Tvrdonice).
Nechte se inspirovat předvánoční atmosférou v unikátním prostředí vinařství.
Přijeďte navštívit 11 vinařství z Rakvic a ochutnat jejich vína.
Akce, na které se bude snoubit láska k dobrému jídlu, krásná vína z našeho rodinného vinařství Lukáš Hlinecký.
Přijďte ochutnat vína hodnocená dámskou porotou v 8. ročníku mezinárodní vinařské soutěže Meditrina.
Díky uvolněné atmosféře a přítomnosti všech vinařů, kteří jsou členy VOC MH, budou mít všichni jedinečnou možnost předat detailní informace o výrobních postupech každého vína, které bude prezentováno.
Den otevřených sklepů a státní svátek republiky