Putování Za kounickou Frankovkou nabízí příležitost ochutnat Frankovku a další skvělá vína od malých a středních vinařů dolnokounického regionu. X. ročník pořádá Bratrstvo vinařů a kopáčů 1737, z.s.
Začátek akce v 9.30 hod. V ceně vstupného je zahrnuta sklenička, taštička, mapka, platební náramek s čipem na individuální nabití Franků (1 Frank = 10 Kč) a autobusová doprava mezi obcemi. Zakoupení vstupného a platby přes platební systém NFCtron. Vstupné je možné zakoupit v online předprodeji.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Výstava obrazů v historickém prostředí Židovské synagogy.
Vydejte se s dětmi na Stezku odvahy, kterou připravili hasiči z Vedrovic.
Tradiční trhy v Ivančicích jsou neodmyslitelně spjaty s prodejem burčáku od místních vinařů, kulturním programem a sobotní soutěží v grilování Grilfest.
Dva manželské páry, které se vzájemně neznají, čeká společná rodinná dovolená v Chorvatsku - divoká divadelní komedie o novodobých Montecích a Kapuletech.
Muchova stezka 2025 se v nové výstavě bude zabývat Muchovým používáním prvků lidového umění v jeho dílech, zkoumáním jejich kontextu a symbolických významů.
Navštivte expozici věnovanou ivančickému rodákovi a hvězdě období secese.
Otevření ivančických památek s bohatým doprovodným kulturním a historickým programem.
Mozaika dojmů a nálad v každodennosti.
Na halloweenský program zve knihovna a muzeum ve Vedrovicích.