Běžecký závod kolem Brněnské přehrady pro širokou veřejnost.
Krásná a náročná trať o délce 14,1km obkrouží kolem dokola “Brněnské móře”.
Čekají vás tři občerstvovací stanice, parádní závodní atmosféra, stánky partnerů a bohatá tombola.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Hlavními hrdiny slavností jsou tradičně rodinné uzenářské firmy z celé Moravy.
Výstava fotografií 312. a 311. peruť v protisvětle Ladislava Sitenského, uváděná v Technickém muzeu v Brně.
Technické muzeum v Brně uvádí novou výstavu s názvem „Policejní ředitelství v Brně 1918–1945“ a s podtitulem „Ve službě proti zločinu“.
Zveme Vás na řízenou degustaci vín s možností objednávky za zvýhodněné ceny pro tuto akci.
Nezaměnitelný hlas s vynikající technikou zpěvu, texty pohrávající si s půvabem češtiny a prvotřídní hudebníci.
Víkendový program s pokusy pro děti od 5 let
Koncert Orchestru lidových nástrojů a dívčího sboru je sestaven jako cesta po rozličných, zejména moravských a slovenských regionech.
Jóga pro babičky je jemná jógová lekce určená především pro seniorky, případně pro ženy ve středním věku nebo začátečnice.
Letní open-air festival zaměřený na dílo Williama Shakespeara v podmanivých kulisách hradu Špilberku.