Pod nebem plných hvězd mů...
Pod nebem plných hvězd můžete koštovat kvalitní vína hnanických vinařů z vyhlášených vinic ležících na prahu Národního parku Podyjí. Degustovat můžete nejméně u 15 vinařů. Nově zrekonstruovanou a osvětlenou hnanickou sklepní uličku zaplní nejen víno, ale i gastronomické dobroty a muzika.
Návštěvníci Otevřených sklepů pod hvězdami budou moci opět využít mobilní aplikaci "Vinařský asistent" https://hnanice.ad4wine.com/ .
https://www.facebook.com/sklepyhnanice
https://www.facebook.com/events/7172257389530189

Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Tak jako každoročně i letos se na vás budeme těšit na velikonoční sobotu u nás v Šatově.
Již 41. ročník Šatovského koštu a výstavy vín s mezinárodní účastí připravil i letos na velikonoční sobotu Spolek šatovských vinařů v místním kulturním domě.
Vinařství THAYA zve do svého nového sídla v Havraníkách na unikátní gastronomický zážitek.
Vinařská obec Konice na jižním předměstí Znojma pořádá svůj tradiční ples poslední lednovou sobotu.
První únorovou sobotu se uskuteční vycházka s lesníkem, která nabídne účastníkům pohled do zákulisí péče o chráněnou krajinu Národního parku Podyjí.
Tradiční obecní ples Nového Šaldorfa a Sedlešovic.
Masopustní zábavu, kdy je součástí i hasičský ples, můžete navštívit hned první únorovou sobotu.
Poznávací vycházka za vzácným koniklecem velkokvětým, symbolem Podyjí, kde se účastníci dozví více o záchraně tohoto ohroženého druhu.
Po celý Valentýnský víkend v polovině února nabídne designový Hotel SAVANNAH na hraničním přechodu Chvalovice-Hatě speciální menu.
Na zážitkovou procházky lesem se můžete vypravit na poslední únorovou sobotu.