Tradiční vinařská akce u ...
Tradiční vinařská akce u příležitosti svátku sv. Martina spojená se křtem mladých vín nového ročníku, ale i s koštováním výběru z let minulých. Proběhne u 13 vinařů v hnanických sklepních uličkách, které se otevřou přesně ve 12 hod. Na náměstí Sv. Wolfganga pak od 13:30 hod. proběhne slavnostní posvěcení mladých vín panem farářem a společně s vinařským Spolkem přátel Hroznové kozy se následně budou obcházet jednotlivé sklepy, hodnotit letošní úroda i víno a předávat vinařům Glejt sv. Martina. Chybět samozřejmě nebudou ani dobroty k zakousnutí a doprovodná muzika. Od 18 hod. až do půlnoci naváže v místním Kulturním domě živá hudba k tanci i poslechu v podání kapely Danteso a ani zde nebudou chybět stánky místních vinařů.
https://www.facebook.com/sklepyhnanice
https://www.facebook.com/events/821354969759622

Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Vinaři z Hnanic připravili i pro letošní sezónu svou "Vinařskou pohotovost".
Nejen v prázdninových měsících se o vás v Šatově postarají členové Spolku šatovských vinařů.
Ochutnávkový stánek na vinici Šobes vás zavede do srdce Národního parku Podyjí, kde se na slunném svahu nad meandrem řeky Dyje rozkládá jedna z nejvýznamnějších vinic Evropy.
Cech vinařů z Havraníků pro Vás připravil i pro letošní sezónu svou "Vinařskou pohotovost".
Cech vinařů Havraníky pořádá i letos tradiční ochutnávku vín ve sklepní uličce. Místní vinaři nabídnou to nejlepší ze své úrody.
Vydejte se z Louckého kláštera ve Znojmě po cyklostezce směrem k vinici Šobes a přibližně v polovině cesty objevíte malebnou vinařskou obec Havraníky.
Pokud se k nám do Šatova vydáte nejen o prázdninách, nemusíte mít strach, že byste byli ochuzeni o vína místních vinařů.
První červnový víkend patří již dlouhá léta otevřeným sklepům v Šatově a ani letos to nebude jinak!
Prohlídky vinařství vč. výrobních prostor a hotelového komplexu.
Nejnovější atrakcí turistického programu Znovínu je další degustační stánek, a to na viniční trati Peklo, která se nachází v obci Šatov, která na hranici s Rakouskem.
Přijďte oslavit Den dětí odpolednem plným her, zábavy a společných zážitků.
Spolek vinařů Konice a Popice – dvou známých vinařských obcí na jižním předměstí Znojma – zve do svých otevřených vinných sklepů na ochutnávky zdejších vyhlášených vín.