Vinařský spolek Moravská Nová Ves zve všechny příznivce a milovníky výborného moravského vína do autentických vinařských uliček.
Vinařský spolek Moravská Nová Ves zve v sobotu 20. dubna 2024 od 10.00 hodin všechny příznivce a milovníky výborného moravského vína do autentických vinařských uliček v Moravské Nové Vsi k návštěvě malebných otevřených sklepů a ochutnávce vín od našich vinařů.
K ochutnání budou připravena nejen vína aktuálního ročníku 2023, ale podle aktuálních možností budete moci v jednotlivých sklepích ochutnat i vína starší. Přímo v areálu se po celý den můžete těšit na bohatou nabídku občerstvení od lokálních kuchařů a kvalitní kávy nejen z místní Neoveské pražírny. Připraven bude i kulturní program s vystoupením cimbálové muziky a losování anketních lístků o ceny.
Vstupné, jehož aktuální výši můžete najít na našem webu, je možné zakoupit se slevou v předprodeji. Přímý link na předprodej také najdete na našem webu.
Vstupenka zahrnuje:
- vstupné do areálu vinných sklepů,
- skleničku s logem,
- katalog otevřených sklepů s orientační mapkou a propiskou na poznámky,
- kulturní program s vystoupením cimbálové muziky,
- ochutnávku vín v jednotlivých označených vinných sklepích,
- poukázky na nákup vína.
Nabídku ubytování můžete nalézt na webu Městyse Moravská Nová Ves (www.mnves.cz) nebo jinde na internetu (např. booking.com, e-chalupy.cz).
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Vinařský spolek Moravská Nová Ves zve všechny vinaře, příznivce i milovníky kvalitního moravského vína na Letní otevřené sklepy.
Vinařský spolek Moravská Nová Ves zve všechny vinaře, příznivce i milovníky kvalitního moravského vína na otevřené sklepy do tajemných starobylých vinařských sklepních uliček Výmol a Zátiší.
Příjemné podzimní putování mezi sklepními uličkami a vinicemi s ochutnávkou burčáku a občerstvením.
Přijďte do Moravské Nové Vsi ochutnat dýně na sladko i slano a k tomu výborná moravská vína. Kromě dýňových specialit nebudou chybět ani krajové dobroty.
Služba otevřených sklepů v Mikulčicích garantující každodenní možnost návštěvy a ochutnávky vín v otevřeném sklepě v období prázdnin, v květnu, červnu a září o víkendech.
Poznávací cyklistický výlet vinicemi a sklepními uličkami Mikulčic spojený s řízenou degustací vín, sirupů, moštů a specialit vína či hroznů v rodinné firmě Bartoník.
Další sobotní grilovačka se již hlásí a startuje 26. 7. od 17.00 hod. v areálu Vinařství BARTONIK v Mikulčicích.
Další sobotní grilovačka se již hlásí a startuje od 17.00 hod. v areálu BARTONIK v Mikulčicích.
Poznávací cyklistický výlet vinicemi a sklepními uličkami Mikulčic spojený s řízenou degustací vín, sirupů, moštů a specialit vína či hroznů v rodinné firmě Bartoník.
V pátek před otevřenými sklepy v Mikulčicích vypukne ve vinařství BARTONIK volná letní grill party.