Tradiční májová akce s degustací moravských vín a cimbálovou muzikou.
Regionální informační centrum zve na čtvrtý ročník ovínění, které se letos bude konat 24. května od 17 hodin v zahradě Dělnického domu.
Těšit se můžete na moravská vinařství, k tanci a poslechu zahraje cimbálová muzika Pálinka. Tématicé vystoupení předvedou děti z mateřské školy, chybět samozřejmě nebude občestvení a letos bude i tombola.
Přijďte se za námi ovínit, budeme se na vás těšit.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Muchova stezka 2025 se v nové výstavě bude zabývat Muchovým používáním prvků lidového umění v jeho dílech, zkoumáním jejich kontextu a symbolických významů.
Navštivte expozici věnovanou ivančickému rodákovi a hvězdě období secese.
Dva manželské páry, které se vzájemně neznají, čeká společná rodinná dovolená v Chorvatsku - divoká divadelní komedie o novodobých Montecích a Kapuletech.
Výstava mapující historii provozu dukovanské elektrárny, a to nejen výstavbu a modernizaci elektrárny, ale také život zaměstnanců a dukovanského regionu.
Galerie Knížecí dům v Moravském Krumlově zve na novou výstavu, kterou ocení především děti.
Na oblíbenou divadelní komedii "Jak se Husákovi zdálo, že je Věra Čáslavská", kterou uvádí divadlo Komediograf, můžete dorazit do nového Kulturního a kreativního centra v Moravském Krumlově.
Jedinečným a slavnostním zážitkem může být návštěva unikátní Slovanské epopeje Alfonse Muchy na zámku v Moravském Krumlově.
Na komentovanou prohlídku zámeckého tunelu a Turistického informačního centra v Moravském Krumlově můžete dorazit i s dětmi v rámci Týdne turistických center.
Zveme vás na výstavu fotografií, kterou je možné navštívit v prostorech židovské synagogy v Dolních Kounicích.
Procházka s panem Petrem Dočkalem po archeologických lokalitách ve Vedrovicích v sobotu 18.10. od 14 hodin.
Na halloweenský program zve knihovna a muzeum ve Vedrovicích.