Vánoční prohlídky zámku Moravský Krumlov

21. 12. '24

Mimořádné večerní prohlíd...

více informací do oblíbených



Mimořádné večerní prohlídky vánočně nazdobených interiérů renesančního zámku v Moravském Krumlově. Představí šlechtické komnaty i to, jak zde vánoce trávilo panstvo. Součástí bude také krátký hudební program. Prohlídky vycházejí každou celou hodinu v 17, 18, 19 a 20 hod. a jejich kapacita je omezena. Předchozí rezervace je proto nutná, a to telefonicky na č. 770 134 222.

Vánoční prohlídky zámku Moravský Krumlov se pro velký zájem uskuteční ve 2 termínech: vždy v sobotu 14. a 21. prosince 2024.

https://www.mkrumlov.cz 

https://www.mucha-epopej.cz 

https://www.facebook.com/mkrumlov.cz 

Akce převzata z portálu www.znojmoregion.cz.

Co zrovna frčí?

A tady už jste byli?

Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.

tip na 12 akcí

Prohlídka zámeckých sklepů s degustací

25. 4. '26

I v Moravském Krumlově, na renesančním zámku proslulém zejména slavnou Slovanskou epopejí Alfonse Muchy, můžete zažít netradiční prohlídku.

prohlédnout

Slovanská epopej Alfonse Muchy

1. 8. '21 — 20. 6. '31

Jedinečným a slavnostním zážitkem může být návštěva unikátní Slovanské epopeje Alfonse Muchy na zámku v Moravském Krumlově.

prohlédnout

Nedělní pohádky nepohádky v Moravském Krumlově

5. 4. '26

Kulturní a kreativní centrum nabídne v zimním a jarním období nedělní pohádky pro nejmenší – vždy od 10:30 hod.

prohlédnout

Přednáška Kosmova kronika v Moravském Krumlově

21. 4. '26

Přednáška Kosmova kronika v Moravském Krumlově

prohlédnout

Festival plný chutí - Moravský Krumlov

2. 5. '26

Festival plný chutí je putovní akce, která do vybraných jihomoravských měst přináší lákavý gastronomický i kulturní program.

prohlédnout

Divadelní představení Kytice v Moravském Krumlově

27. 4. '26

Představení Kytice zavítá do Moravského Krumlova.

prohlédnout

Křehká krása kraslic v Moravském Krumlově

3. 3. — 17. 5. '26

Do křehkého světa velikonočních kraslic zavede návštěvníky nová výstava, která se koná v Galerii Knížecí dům v Moravském Krumlově.

prohlédnout

Velikonoční tvoření v muzeu: Kraslice

28. 3. '26

Chcete si s dětmi vyzkoušet malování kraslic? Vypravte se s nimi do Galerie Knížecí dům v Moravském Krumlově.

prohlédnout

Povelikonoční poetické čtení v Moravském Krumlově

13. 4. '26

Na povelikonoční poetické čtení, které bude spojeno s vystoupením žáků ZŠ Klášterní a hudebního souboru Sboreček, můžete dorazit do Domu s pečovatelskou službou v Moravském Krumlově.

prohlédnout

Výstava vín v Miroslavských Knínicích

28. 3. '26

Na 14. ročník výstavy vín ze Znojemské vinařské podoblasti můžete dorazit poslední březnovou sobotu do Miroslavských Knínic.

prohlédnout

Pálení čarodějnic ve Vedrovicích

30. 4. '26

Tradiční oheň zaplane poslední dubnový večer i ve Vedrovicích.

prohlédnout

Bohutický košt

25. 4. '26

Vinařský spolek "Sv. Michal" z Bohutic připravil na nádvoří zámečku v Bohuticích nedaleko Moravského Krumlova další ročník svého jarního Bohutického koštu regionálních vín.

prohlédnout