Den otevřených dveří ve Vinařství a Hotelu THAYA

1. 5. '25

Přijďte si užít první májový den s celou rodinou do Vinařství THAYA v Havraníkách nedaleko Znojma.

více informací do oblíbených



Právě 1. května se zde v rámci Dne otevřených dveří představí špičková vína, která nenechají nikoho na pochybách, proč právě Vinařství THAYA získalo prestižní ocenění Vinařství roku. Na své si vaše chuťové pohárky přijdou i v restauraci APRI a pro děti bude připraven zábavný program. Můžete také využít komentované prohlídky vinařství, prohlédnout si designové hotelové pokoje anebo se zaposlouchat do tónů cimbálové muziky.

Kdo by si chtěl užívat déle, může se v Hotelu Vinařství THAYA ubytovat a spojit pobyt s wellness relaxem nebo výletem do sousedního Národního parku Podyjí.

Akce převzata z portálu www.znojmoregion.cz.

 

Co zrovna frčí?

A tady už jste byli?

Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.

tip na 12 akcí

Vinařská pohotovost Havraníky

5. 6. — 31. 10. '26

Cech vinařů z Havraníků pro Vás připravil i pro letošní sezónu svou "Vinařskou pohotovost".

prohlédnout

Ochutnávkový stánek Znovínu v Havraníkách

3. 4. — 30. 9. '26

Vydejte se z Louckého kláštera ve Znojmě po cyklostezce směrem k vinici Šobes a přibližně v polovině cesty objevíte malebnou vinařskou obec Havraníky.

prohlédnout

Zarážení hory s Hroznovou kozou

5. 9. '26

Tradiční vinařská slavnost oznamující ještě před vinobraním zákaz vstupu do vinohradů obtěžkaných zralými hrozny.

prohlédnout

Vinařská pohotovost v Šatově

1. 5. — 31. 10. '26

Nejen v prázdninových měsících se o vás v Šatově postarají členové Spolku šatovských vinařů.

prohlédnout

Vinařská pohotovost v Šatově

27. 4. — 4. 10. '26

Pokud se k nám do Šatova vydáte nejen o prázdninách, nemusíte mít strach, že byste byli ochuzeni o vína místních vinařů.

prohlédnout

Šatovský kotlík 2026

12. 9. '26

Na 4. ročník soutěže o nejlepší kotlíkový guláš zve městys Šatov.

prohlédnout

Ochutnávkový stánek Znovínu na vinici Peklo

3. 4. — 30. 9. '26

Nejnovější atrakcí turistického programu Znovínu je další degustační stánek, a to na viniční trati Peklo, která se nachází v obci Šatov, která na hranici s Rakouskem.

prohlédnout

Hnanická vinařská pohotovost

1. 6. — 30. 9. '26

Vinaři z Hnanic připravili i pro letošní sezónu svou "Vinařskou pohotovost".

prohlédnout

Mezinárodní noc pro netopýry

5. 9. '26

Správa Národního parku Podyjí pořádá ve spolupráci s Jihomoravským muzeem ve Znojmě a Českou společností pro ochranu netopýrů speciální akci zaměřenou na netopýry.

prohlédnout

Ochutnávkový stánek Znovínu na vinici Šobes

3. 4. — 30. 9. '26

Ochutnávkový stánek na vinici Šobes vás zavede do srdce Národního parku Podyjí, kde se na slunném svahu nad meandrem řeky Dyje rozkládá jedna z nejvýznamnějších vinic Evropy. 

prohlédnout

Prázdninové otevření bunkru Zatáčka

26. 6. — 23. 8. '26

Prázdninové zpřístupnění pěchotního srubu MJ-S 4 s krycím jménem "Zatáčka" pro veřejnost ve Chvalovicích nedaleko Znojma.

prohlédnout

Vzpomínka na mobilizaci 1938 v pěchotním srubu MJ-S4 Zatáčka

19. 9. — 20. 9. '26

Připomínka historické události z roku 1938 v pěchotním srubu MJ-S 4 s krycím jménem "Zatáčka" ve Chvalovicích nedaleko Znojma.

prohlédnout