Oslavte 95. výročí Sboru dobrovolných hasičů v Hnanicích stylově.
Od 13 hod. na vás v programu čeká kromě slavnostního průvodu hasičů s poctami a prohlídky hasičské zbrojnice i tradiční Hasičský ples. Taneční zábava s živou hudbou začíná v 16 hod.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Oblíbená vinařsko-turistická akce "Hnanická vinná stezka" vás i letos zavede do malebných vinohradů v okolí Hnanic na prahu Národního parku Podyjí.
První červnový víkend v Šatově bude patřit, jak je již dlouhá léta zvykem, otevřeným sklepům.
I letos bude vždy minimálně jeden z našich vinařů držet pohotovost, a to denně od dubna až do října.
Komentovanou vycházku do přírody po nově založených pastvinách v lokalitě Pastviska u Havraníků slibuje program, který pro Vás připravila Správa Národního Parku Podyjí.
Vinaři Cechu vinařů Havraníky vás srdečně zvou k návštěvě nejhlubších pískovcových sklepů s degustací vín.
Areál čs. opevnění a železné opony v Šatově, provozovaný Technickým muzeem v Brně, nabídne speciální program, který se zaměří nejen na vojenství a historii, ale představí Šatov také jako vinařskou obec a turisticky zajímavou lokalitu.
Jak se starat o staré ovocné stromy? Jak funguje život našich mravenců? NP Podyjí pro Vás připravil vycházkovou exkurzi.
Otevření pěchotního srubu MJ-S 4 s krycím jménem "Zatáčka" ve Chvalovicích pro veřejnost. Přijeďte si prohlédnout vojenskou pevnost z roku 1938, která po reaktivaci sloužila armádě až do roku 1999.
Víkendové otevření pěchotního srubu MJ-S 4 s krycím jménem "Zatáčka" ve Chvalovicích pro veřejnost doplní sobotní oslava Dne pevnostních muzeí jižní Moravy.