Přivítejte s námi léto na Brněnské přehradě. Čtvrtý ročník akce plné zábavy a sportu ve spolupráci s IGNIS BRUNENSIS.
Na oblíbené pláži U Sirky bude na vodě i na souši připravena řada tradičních i netradičních aktivit, které si budou moci vyzkoušet jak děti, tak dospělí. Jednotlivá stanoviště budou označena na hrací kartě, za jejíž vyplnění čeká návštěvníky drobná odměna.
Součástí akce bude také tvořivá dílnička, skákací hrad, projížďky na plachetnicích, doprovodný program v režii IZS a mnoho dalšího.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Festival Groove Brno letos slaví své osmnáctiny ve zcela nové podobě – jako dvoudenní open-air akce na malebné pláži Kozí horka u Brněnské přehrady.
První prázdninovou sobotu budem malovat pokojovky! Těšit se můžeš i na brunch, příjemnou atmošku a fajnový posezení.
Sokolovna Komín se i letos zapojuje do celorepublikové akce Noc sokoloven, tentokrát s tématem šifrování.
Doprovodný program k inscenaci Návštěva, ve kterém se vydáme zkoumat přírodní zdroje barev.
V rámci akce Víkend otevřených vil vás zveme na jedinečnou návštěvu vily Wittal, která bude volně přístupná veřejnosti.
Užijte si s námi sváteční den plný zábavy, poznání a tvoření ve vile Wittal v Brně.
První koncert ve vozovně Pisárky, která se na jeden večer promění v živoucí hudební scénu.
Technické muzeum v Brně otevřelo novou výstavu s názvem „MORA. Dvě staletí cesty dějinami“.
Kulturně společenská akce v Technickém muzeu v Brně „FOOD FESTIVAL S MOROU“, určená především pro rodiny s dětmi, je součástí doprovodného programu k hlavní výstavě letošní sezóny, kterou je Mora. Dvě staletí cesty dějinami.
Oblíbené letní koupaliště Riviéra v Brně se na týden promění v jedno velké sportoviště!