Vyprávění zážitků a příběhů z bohatého života Miroslava Donutila a jeho přátel.
středa 19. 11. 2025 v 19:00 | Kino Réna Ivančice
Pro všechny, kteří milují dobrý český humor, jsme připravili opravdovou lahůdku! Populární český bavič a herec MIROSLAV DONUTIL přijede představit jednu ze svých one man show, které mají vždy velký úspěch. Tentokrát to bude nejoblíbenější pořad Na kus řeči.
Miroslav Donutil je jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších českých herců, komiků a vypravěčů. Za jeho talent jistě mohou i rodinné geny. Jeho rodiče byli ochotníky a dědeček byl vynikajícím a nadšeným vypravěčem. V divadle hrál již za studií, konkrétně v divadle Husa na provázku. V roce 1990 se stal členem činohry souboru pražského Národního divadla.
Talk show Na kus řeči… je vyprávění zážitků a příběhů z jeho bohatého života a života jeho přátel. Program se skládá z nových humorných příběhů, tak se máte na co těšit!
Vstupné 550 Kč. Online předprodej od 27. 4. 2025 od 20.00 na www.kic.ivancice.cz. Osobní předprodej od 28. 4. 2025 od 9.00 v KIC Ivančice.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Vision String Quartet v Ivančicích potvrdí pověst kvartetních obrazoborců: hrají zpaměti, nejsou tedy vázáni notovými stojany, intenzivně komunikují mezi sebou i s publikem.
Jeden z nejstarších gastro festivalů v České republice. Přijďte snoubit chřest, víno a kulturu.
Krásný sál ivančického Besedního domu Leonkoro rozezní dvěma díly inspirovanými láskou.
Fotbalové hřiště ve Vedrovicích bude první červnovou sobotu hostit program určený zejména dětem.
Spolek přátel tradic a vína Vedrovice zve na tradiční oslavu jara - obchůzku královniček - v neděli od 14 hodin po vsi a od 15:30 hodin posezení ve dvoře muzea.
Sport a zábava v jednom, to je rodinná akce ve Vedrovicích, která odstartuje v 15 hod. v areálu Písníky.
Tradiční svátek všech požitkářů nabídne mnohá potěšení nejen gurmánská, ale i kulturní. Letos se jeho dějištěm stane rosický zámek v sobotu 5. září.
Zábavné rodinné odpoledne v muzeu na téma Co se líhne z vajíčka.
Do křehkého světa velikonočních kraslic zavede návštěvníky nová výstava, která se koná v Galerii Knížecí dům v Moravském Krumlově.
V červnu to bude loutková stínohra "Sávitrí" od divadla Líšeň.
Hudební večer v podání dvou skvělých klavíristů, skladatelů a dlouholetých přátel.