Cookies

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu webových stránek a k analýze provozu. Více informací naleznete zde: Мы защищаем вашу личную информацию

Vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19 prosíme všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátorů o možných změnách v programu či dostupnostech.

Vyhlídkové plavby po Vranovské přehradě s ochutnávkami znovínských vín

Подробная информация

Целевая группа Взрослые, Пенсионеры
Телефон 723 375 156
E-mail
Веб-сайт http://www.vranovagency.cz
Туристическая область Зноймо и Подыйе

Vedle pravidelné linkové lodní dopravy v měsících červenci a srpnu a výletních pavbách, probíhají i velice oblíbené speciální večerní plavby s ochtnávkami znovínských vín v kombinaci s Archivními a Zámeckými sýry z Jaroměřické mlékárny.

Doporučení: plavby doporučujeme firemním skupinám, k rodinným oslavám a slavnostním příležitostem, ale i individuálním turistům ve Znojemské vinařské podoblasti, kteří využívají Znovínský vinařský turistický program.

Další možnosti: plavbu s ochutnávkou vín lze doplnit rautem, živou hudbou. Po dohodě lze zajistit i prohlídku s průvodcem, jak tajemného hradu Bítov, romantického zámku Vranov nad Dyjí, tak i zříceniny hradu Cornštejn. Příjemný den se znovínskými víny Vám můžeme dále prodloužit posezením ve sklípku. Také nevšední svatební obřad přímo na hladině vranovské přehrady a společný přípitek sektem ze Znovínu Znojmo je příjemným vykročením do společného života manželů.