PENZION PONORKA (komedie)
Hrají: Lukáš VACULÍK, Petr ERLITZ, Roman ŠTOLPA, Andrea TRAGANOVÁ, Lenka LAVIČKOVÁ, Jana GALINOVÁ, Hana SRŠŇOVÁ, Lukáš MASÁR, Jaroslava ZIMOVÁ, Robert STODŮLKA, Petr KOZÁK a Michal ŽIŽKA
Francouzská komedie autora Pierra Chesnota, nás zavede na jih Francie, kde ve vile na pobřeží tráví léto filmový režisér se svou milenkou, jejíž manžel je věčně nepřítomný kapitán ponorky. Nebezpečí prozrazení mileneckého vztahu způsobí, že se luxusní vila během chvilky promění v penzion, ve kterém si podávají dveře spořiví turisté, opuštěný muž, záletná žena s milencem, prostitutka a její klienti, žárlivý manžel a spousta dalších nevítaných hostů. Jenom nadlidské úsilí záletníka a jeho milenky může oběma zachránit manželství.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Objevte jedinečné regionální dobroty v doprovodu zvučných pěveckých jmen!
Oblíbená zpěvačka Marie Rottrová zazpívá v prostorách letovického zámku!
Oblíbený český rapper vystoupí v prostorách letovického zámku na konci prázdnin.
Vyzkoušej si všechny sporty, nasbírej razítka a utíkej pro osvěžující odměnu!
Nenechte si ujít večer plný energie a emocí, kde zazní ty největší hity britské kapely Coldplay. Světlo stovky svíček vytvoří nezapomenutelnou atmosféru tohoto jedinečného koncertu.
Roman Dragoun, legendární český zpěvák, skladatel a klávesista zahraje v Boskovicích.
Vagamundos (Jan Révai a Pavel Liška) se vrací do Boskovic se zbrusu novým vyprávěním.
Festival se koná se v historickém jádru města, kde najdete unikátní židovskou čtvrť s jedinečným geniem loci a na dalších místech v jeho okolí.
Slavnosti připomínají někdejší proslulost boskovických husí, ceněných zejména na vídeňských trzích.
Koncert se koná v rámci festivalu Concentus Moraviae na Zámku v Boskovicích.
Opět po dvou letech uvádíme v Zámeckém skleníku recitál písničkáře Karla Plíhala.