Druhý ročník největšího moravského festivalu naturálních vín se blíží!
Naturální víno přímo od vinařů, přátelé všude okolo, hudba z vinylů jako za starých časů a dobré jídlo k tomu. Takhle bychom popsali první ročník, který nás nabil takovou pozitivní energií, že musíme hned navázat dalším!
V centru Brna zůstaneme, pouze se z vnitrobloku Vlněny přesuneme do krytého prostoru brněnské Tržnice na Zelném trhu, což nám trochu pojistí jarní nevyzpytatelné počasí. Střešní terasa každopádně bude! Koncept se nemění, v rámci vstupenky na Vás čeká neomezená degustace až pěti desítek evropských vinařů (samozřejmě s převahou těch našich), které spojuje poctivý přístup k tomuto řemeslu. Proč při výrobě vína, tak prostě krásného nápoje, používat chemická aditiva, když to jde udělat (mnohem lépe) právě bez nich?
Pokud s tímto postojem souhlasíte, tak si tady určitě přijdete na své.
Takže si to pojďme shrnout: 1 vstupenka = neomezená degustace přes 400 vzorků naturálních vín (ale i ciderů a jiných fermentovaných tekutin jako třeba parádní Euforia), mezi kterými se určitě objeví řada podpultovek, na které člověk jen tak nenarazí. V předprodeji, který potrvá do konce prosince 2021, vstupenku na portálu Smsticket zakoupíte za 590 Kč, od ledna 2022 poté za 790 Kč.
Neváhejte sledovat tuto událost a náš Instagram, kde budeme průběžně zveřejňovat organizační informace a jména potvrzených vinařů!
Těšíme se na Vás,
NWF tým
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Město není jen souborem ulic a budov. Je to živý organismus, který se neustále proměňuje — někdy plánovaně, jindy mimo oficiální scénáře.
Co to jsou bestiáře? Jedná se o encyklopedie či slovníky, obsahující popisy skutečných, ale také bájných zvířat a lidí a nejrůznějších podivuhodných netvorů.
Návštěvníci uvidí, jak je hmyz přizpůsoben k přežití v různých prostředích a že hranice mezi krásou a bizarností je v přírodě často velmi tenká.
Na Zelený čtvrtek si projdeme v centru města místa, která mají souvislost s historií brněnského pivovarnictví.
Pivnice, knajpy, hospůdky, nálevny… Už ve středověku krčmy a hostince nesloužily pouze k nasycení a napojení svých návštěvníků, ale měly také nezastupitelné místo ve společenském životě.
33. ročník festivalu je vystavěn na napětí mezi stálostí duchovní tradice a radostí jako jedním z jejích ústředních poselství.
Mezinárodní festival divadelních škol SETKÁNÍ/ENCOUNTER vytváří prostor pro sdílení tvorby, zkušeností i inspirace mezi studenty, pedagogy a profesionály z divadelních škol z celého světa.
V letošním roce si připomínáme 131 let od narození architekta Bohuslava Fuchse.
Koncert v rámci řady benefičních koncertů na podporu náročné opravy kostela sv. Jakuba v Brně.
ALBAN BERG Houslový koncert „Památce anděla“ RICHARD STRAUSS Život hrdinův, symfonická báseň op. 40