Přijďte tvořit do DESIGNLABU do Brna v rámci otevřených dílen.
Co v DESIGNLABU najdete? 3D tiskárny, vyřezávací plotr, termolis, šicí stroje, programovatelný vyšívací stroj, plackovače, fotokoutek. Každý může být designérem. Přijďte se o tom přesvědčit na vlastní kůži.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Přijď na sobotní brunch do brněnského Morgal Cafe, během kterého si namaluješ vlastní obraz a vychutnáš si pohodové dopoledne.
Večer s plátnem, drinkem a tapas – první termín tohle léto! Přijď si namalovat vlastní obraz a užít si pohodový letní večer.
Moravské klavírní trio pro Vás připravilo koncert od klasiky k filmovým hitům v Červeném kostele v Brně.
Festival pojmenovaný podle písně Jaroslava Ježka a Voskovce a Wericha, patří dětem a mládeži, které se na místo zraku nechávají vést hudbou.
Přijďte s námi oslavit konec školního roku do Sklepa pod Novou radnicí v Brně!
Utrechtský studentský sbor a orchestr provede v Červeném kostele v rámci svého evropského turné Mši h moll Johanna Sebastiana Bacha, známou spíše jako Hohe Messe.
Přijďte si společně s námi užít Svatojánské slavnosti!
Máte doma kytku, která už se vám nevejde na parapet? Nebo naopak sháníte novou? Pak si nenechte ujít tradiční benefiční kytkoblešák Nadace Veronica, který proběhne 26. června na dvorku nadace na Panské 9 v Brně.
Svatý Jakub se po rozsáhlé rekonstrukci otevřel veřejnosti a přináší řadu novinek - videoprůvodce dějinami chrámu a prohlídkovou trasu ve starobylých krovech kostela s působivou audiovizuální show z dílny studia VISUALOVE.
Dělat vycházku po něčem, co už takřka sto padesát let neexistuje, není úplně obvyklé. Pokud se přesto, nebo právě proto rozhodnete zúčastnit, zjistíte, že to s tou neexistencí brněnských hradeb není tak docela pravda.