Přijměte pozvání dne 10. října 2024 od 18 hodin na přednášku s besedou o nejnovějších i historických objevech jeskyní s krápníkovou výzdobou v nitru hory Květnice.
Přednášející Vít Kulhánek. Promítání fotografií a filmu o nejnovějším objevu v Králově jeskyni se ujme Michal Beneš. Místo konání: tišnovská knihovna oddělení pro dospělé, přednáškový sál (v případě velkého zájmu bude přesunuto do sálu kina Svratka) VSTUPNÉ 80 Kč (jednotné). Vstupenky v předprodeji v knihovně, v kanceláři TIC Tišnov nebo online v prodejním systému kina Svratka.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Zábavná talk show ženské trojice hereček a zpěvaček Sandry POGODOVÉ, Jitky ASTEROVÉ a Lindy FINKOVÉ v sále kina Svratka v Tišnově.
Kapela tří bratrů Ebenových a dalších předních českých hudebníků zavítá do areálu letního kina v Tišnově.
Léto v Tišnově opepří svou přítomností partička Vojtěch Dyk + Jakub Prachař + Jan Maxián. Čeká vás koncert plný hudební improvizace s širokým repertoárem známých českých i zahraničních skladeb.
Na pátek 11.7. si do diářů opět můžete napsat heslo VÍNO & LÁSKA - JAMNÉ!
Vypravte se v sobotu 5.7.2025 na tradiční slavnosti s bohatým programem.
25. ročník tradičních slavností s bohatým kulturním programem, sportovními a doprovodnými akcemi v Nedvědici.
Leoš Boček užívá klasických výtvarných technik, zejména kresby a grafických tisků.
MotoGP, nejprestižnější motocyklový seriál na světě, se triumfálně vrací do do Brna!
Festival Groove Brno letos slaví své osmnáctiny ve zcela nové podobě – jako dvoudenní open-air akce na malebné pláži Kozí horka u Brněnské přehrady.
Tradiční slavnosti s bohatým programem na hradě Pernštejně.
Slunce, olivy, moře hudby a ouzo! Zveme vás na letošní, již sedmý ročník ZasFestu, malého festivalu s velkým srdcem-tentokrát v řeckém stylu.