Přednáška s exkurzí do luhů kolem řeky Punkvy. Provázet budou Antonín Krása - Agentura ochrany přírody a krajiny ČR a Radovan Mezera - Stráž přírody Moravského krasu.
Dům přírody, AOPK ČR a Stráž přírody
zvou na přednášku a exkurzi
Život v mokřadech kolem Punkvy
29. 3. 2025 v 9:00
v kinosále Domu přírody Moravského krasu
provází Antonín Krása a Radovan Mezera
Přednáška o mezinárodním mokřadu, jeho obyvatelích z řad obojživelníků a ukázky z monitoringu bobrů. To vše nás uvede do tajů mokřadů kolem řeky Punkvy. Následovat bude exkurze do zajímavých míst mokřadů, kde se v případě příznivého počasí budou hledat žáby a čolci. Procházkou se také dostaneme do luhu k bobřím okusům a polohradu.
Délka trasy exkurze cca 2 km.
S sebou na exkurzi: pevná obuv nebo holínky.
Cena: 80 Kč / osoba
Nutné přihlášení, omezený počet míst.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Po krátké odmlce jsme pro vás připravili další trailový závod a opět se podíváme na traily v okolí Vranova u Brna.
Kapela D.Y.K. je hlavním hudebním projektem českého zpěváka a herce Vojtěcha Dyka.
16. května 2025 vystoupí v Boskovicích v Letním kině TUBLATANKA & Argema, nenechte si ujít tento jedinečný koncert.
Koncertní zábavná show naplněná těmi největšími hity z českých i světových muzikálů. Muzikály Naruby, to je koncert živé kapely, která hraje známe hity tak, jak je ještě nikdy nikdo neslyšel.
Koncertní zábavná show naplněná těmi největšími hity z českých i světových muzikálů. Muzikály Naruby, to je koncert živé kapely, která hraje známe hity tak, jak je ještě nikdy nikdo neslyšel.
Ochutnejte světovou kuchyni na prvním ročníku Family Food Festivalu CZ v Boskovicích!
Oslavte s námi krásných 40 let našeho soboru, přátelé!
Město Boskovice vás srdečně zve na turistickou akci Putování Boskovicemi.
Procházka jarní přírodou s botanikem Mgr. Martinem Sedlákem a bylinkářem MUDr. Zbyňkem Mlčochem.
Divadelní představení se koná dne 19. května 2025 od 19:00 v Sokolovně Boskovice.