Slavnostní zarážení hory s ochutnávkou vín a piknikem pod hvězdami ve Vrbovci.
Mimo samotného obřadu uzavření vinic bude připravena ochutnávka vín, grilování, cimbálová i taneční muzika. A to všechno přímo ve vinicích.
17.00 setkání u kostela ve Vrbovci, slovo faráře a odchod průvodu do vinice
18.00 slavnostní obřad Zarážení hory ve vinici za Ořechovou alejí
19.00 piknik ve vinici s hudbou k tanci a poslechu
Změna programu s ohledem na aktuální počasí vyhrazena - sledujte náš Facebook a Instagram.
V našem videu na Youtube z předchozích ročníků můžete nasát atmosféru akce.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Cech vinařů Vrbovec i letos spouští na celou sezónu akci "Nenecháme vás na suchu! ANEB Hledej žluté kolo, najdeš otevřený sklep".
Trošku opožděný Dětský den a trošku urychlené zahájení prázdnin, ale za to naprosto přesné otevírání Vrboveckého koupaliště.
Chvalovická sklepní ulička se v polovině června už počtrnácté otevře všem milovníkům dobrého vína a nabídne ochutnávky přímo ve sklepích chvalovických vinařů i bohatý doprovodný program.
Chvalovický spolek vinařů...
Na gastronomickou přehlídku plnou burgerů a dalších exotických chutí street food delikates z celého světa zve festival, který se koná ve Freeportu v Hatích u Znojma.