Velká razítková hra po Ivančických zastaveních s odměnou na konci je opět tu!
Razítková hra Zastaveníčko
Oblíbená prázdninová hra po Ivančických zastaveních je opět tu!
Zastav se v KIC Ivančice pro průvodku na razítka nebo si ji stáhni z našeho webu.
Hra probíhá od 28. 6. do 7. 9. 2025.
Za 9 otištěných razítek rozdáváme dětem do 15 let v KIC Ivančice malou odměnu. Zároveň se mohou zúčastnit soutěže o 3 větší ceny - při vyzvedávání malé odměny můžete vhodit do slosovací nádoby ústřižek s vyplněnými kontaktními údaji a dále podepsaný GDPR souhlas - ten si můžete v klidu doma přečíst. Po 7. 9. 2025 proběhne slosování a výherci budou vyrozuměni.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
PRODLOUŽENO! Muchova stezka 2025 se v nové výstavě bude zabývat Muchovým používáním prvků lidového umění v jeho dílech, zkoumáním jejich kontextu a symbolických významů.
Výhled na večerní Ivančice, vánoční výzdoba v bytě zvoníka - víte, jak asi vypadaly Vánoce před sto lety? A jak jsou Ivančice krásné s vánočním osvětlením?
Zveme vás do světa jemné symboliky a tiché přítomnosti, kde se realita prolíná s duchovním rozměrem.
Kouzlo adventních příprav a čekání na blížící se Vánoce si přijďte užít s Adélou Rausovou.
Co má udělat manžel, který zjistí, že ho jeho nevěrná manželka podvádí? Rozverná komedie na poslední odpoledne roku 2025.
Slavnostní znovuotevření velkého sálu Besedního domu po restaurátorských pracích.
Prodej regionálních produktů na Palackého náměstí, tentokrát adventně a vánočně laděný.
Poslední farmářské trhy roku 2025 s adventním a vánočním nádechem a k tomu Letní kino v zimě pro děti a jedna z nejkrásnějších českých pohádek Anděl Páně – ideální kombinace pro třetí adventní páteční odpoledne.
Pojďte se společně sejít těsně před Vánoci - užijete si příjemné setkání s přáteli u svařáku a vánoční zelňačky. Dětem odpoledne zpestří divadelní putování zimními tradicemi a večer už bude patřit jen a jen hudbě.
Vánoční setkání na návsi ve Vedrovicích nabídne po setmění nejen sváteční atmosféru, ale i divadelní představení s vánoční tematikou a vystoupení dětí z místních škol.
Galerie Knížecí dům v Moravském Krumlově zve na novou výstavu, kterou ocení především děti.