Na besedu o krásách našeho vinařského kraje, přírodních darech vinic a přírody, stejně jako o historii zdejších obcí a míst, můžete dorazit do Moravského Krumlova.
Přednášku povede spisovatel Martin Vymyslický. Akce začíná v 17:30 hod. Vstupné 50 Kč bude věnováno na dárcovství kostní dřeně.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Jedinečným a slavnostním zážitkem může být návštěva unikátní Slovanské epopeje Alfonse Muchy na zámku v Moravském Krumlově.
Na komentovanou prohlídku zámeckého tunelu a Turistického informačního centra v Moravském Krumlově můžete dorazit i s dětmi v rámci Týdne turistických center.
Galerie Knížecí dům v Moravském Krumlově zve na novou výstavu, kterou ocení především děti.
Na halloweenský program zve knihovna a muzeum ve Vedrovicích.
Procházka s panem Petrem Dočkalem po archeologických lokalitách ve Vedrovicích v sobotu 18.10. od 14 hodin.
Nádvoří Bohutického zámečku zaplní nejrůznější dýňové výtvory i vůně dýňové polévky.
Vydejte se s dětmi na Stezku odvahy, kterou připravili hasiči z Vedrovic.
Dva manželské páry, které se vzájemně neznají, čeká společná rodinná dovolená v Chorvatsku - divoká divadelní komedie o novodobých Montecích a Kapuletech.
Muchova stezka 2025 se v nové výstavě bude zabývat Muchovým používáním prvků lidového umění v jeho dílech, zkoumáním jejich kontextu a symbolických významů.
Navštivte expozici věnovanou ivančickému rodákovi a hvězdě období secese.
Výstava mapující historii provozu dukovanské elektrárny, a to nejen výstavbu a modernizaci elektrárny, ale také život zaměstnanců a dukovanského regionu.