Příběh legendy československého fotbalu na divadelních prknech!
Scénický portrét nejlepšího československého brankáře 20.století, který připomene jeho fotbalové začátky až do ukončení hvězdné kariéry. Neopomene ani jeho soukromý a rodinný život a jeho příkladné sportovní chování, za které obdržel Čestný diplom fair play UNESCO a dále Titul Fotbalového rytíře za zodpovědný postoj k pravidlům fair-play, jimiž se řídil i v osobním životě.
Františka Pláničku ztvární Jaromír Nosek, dalších rolí i role dobového i současného reportéra se ujme Josef Hervert.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Tradiční vánoční atmosféra plná vůně perníčků jmelí a svařeného vína. Vánoční dětské dílničky, vánoční dekorace, jmelí, medové výrobky a přijede i kovář!
TOP degustace rodinného vinařství s cimbálovou muziku a doprovodným programem – besedou/workshopem "Jaro na zahradě" s Vlastimilem Šindelářem.
Spolek Mikulečtí vinaři, z.s. si vám dovoluje pozvat na tradiční Velkomoravský košt vín v roce – výstava vín na Podluží v Mikulčicích.
Srdečně vás zveme na inspirativní přenášku novináře a spisovatele Josefa Špidly.
Zpěvák kapely Nazareth míří do Svatobořic! Jako support vystoupí Black Tiger.