Cookies

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu webových stránek a k analýze provozu. Více informací naleznete zde: Chráníme vaše osobní údaje

Vinařství Gotberg láká o prázdninách na soutěže a zajmavé ceny

Kdo si přijede užít léto do Vinařství Gotberg v Popicích, může vyhrát zajímavé ceny - např. dva lístky do Národního divadla Brno na představení Vévodkyně a Kuchařka. Jedná se o exkluzivní představení spojené se zážitkovou gastronomií! Divadelní inscenace totiž zahrnuje čtyřchodové degustační menu z restaurant KOISHI, tři druhy kvalitního vína, elegantní obsluhu a unikátní hudební doprovod. To vše u jednoho stolu společně s Vévodkyní – vynikajícím divadelním a filmovým hercem Vladimírem Javorským. Stačí vyfotit co nejoriginálnější fotku z prostředí Gotbergu, sdílejt fotku na Instagramu (váš profil musí být veřejný) s použitím hashtagu #GotbergLeto a nasbírat co nejvíce lajků. Vyhrává nejoblíbenější fotka a soutežit můžete do 27. 8. 2017. Více informací na stránkách vinařství Gotberg.

Další lákavé ceny čekají toho, kdo se zúčastní hlasování v soutěži TOP vinařský cíl 2017, do které bylo Vinařství Gotberg také nominováno. Hlasování probíhá od 1. 6. do 30. 9. 2017. Zařízení, které obdrží nejvyšší počet hlasů se stane absolutním vítězem a získá titul „vítěz TOP vinařský cíl 2017“, zařízení s druhým a třetím nejvyšším počtem hlasů získá stříbrnou resp. bronzovou medaili TOP vinařský cíl 2017. Dále je udělena cena Národního vinařského centra pro certifikovaná zařízení. Tuto získává certifikované zařízení s nejvyšším počtem hlasů. Kompletní pravidla soutěže naleznete zde.