Kdo se chce tak trochu bát, může vyrazit první listopadovou sobotu do Vranova nad Dyjí.
Světýlkové putování je určeno pro malé i velké. Lampiónový průvod s Bílou paní začíná na náměstí v 18 hod. Cesta lemovaná svíčkami a strašidly končí na Vranovském zámku, kde bude pro účastníky nachystáno malé občerstvení.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Na netradiční letní prohlídku veřejnosti běžně nepřístupných prostor zve barokní zámek ve Vranově nad Dyjí.
Srdečně vás zveme na kostýmovanou prohlídku na Vranovský zámek.
Letní pohodovou atmosféru si můžete zpříjemnit v restauraci Penzionu BENÁTKY 214 ve Vranově nad Dyjí.
Pevnostní muzeum Vranov tvoří dva objekty bývalého válečného pohraničního opevnění ze 30. let 20. století a navazující krátká naučná stezka vedoucí k dalšímu objektu.
Každý prázdninový den můžete na Vranovské pláži zažít nějaký aktivní, zábavní či dobrodružný program z produkce agentury Bakchus aktivity.
Každé prázdninové pondělí, středu a neděli můžete v Restauraci U Karličky na Vranovské pláži zajít na Letní kino.
Srdečně vás zveme na výstavu Igora Hlavinky do Čížova.
Sbor dobrovolných hasičů a Obec Starý Petřín zve na PETŘÍNSKÉ POSVÍCENÍ
Vyhlášená rodinná restaurace U Tesařů v centru Bítova pořádá v průběhu celého roku řadu speciálních gurmánských akcí, které jsou vždy doplněny také orosenou produkcí ze sousedního "sesterského" Hasičského pivovaru Bítov.
Speciální menu s názvem "Vylovená přehrada" nabídne vyhlášená rodinná Restaurace U Tesařů v centru Bítova.