Největší koupačka široko daleko, navíc ve vodě z termálního vrtu plné blahodárných minerálů, k tomu panorama Pálavy.
Jen 20 minut autem z Brna, s hollywoodským výhledem na Pálavu. Aqualand Moravia v Pasohlávkách napouští většinu vnitřních i vnějších bazénů přírodní vodou z termálního vrtu. Její kvalita je tak vysoká, že vrt byl vyhlášen za přírodní léčivý zdroj.
V bazénech působí voda blahodárně třeba na zlepšení pohybů kloubů a ulevuje při revmatu. Ve venkovním bazénu Riviéra má voda i v zimě teplotu přes 30 stupňů. Ale hlavně děti asi bude nejvíc zajímat 20 tobogánů a skluzavek… vás možná saunový svět a jeho procedury.
O víkendech pro vás aqualand připravuje celoročně animační programy (v létě běží animační program každý den). Kromě zábavy je postaráno i o jídlo. Hladem trpět nebudete – v restauraci vaří i teplá jídla, v kavárně dostanete zákusek, ve stáncích zmrzku a spol.
Mrkněte na všechny výlety, kam se můžete snadno rozjet!
Našli jsme další místa, která by se vám mohla líbit. Mrkněte na ně.
tip na 12 míst
Tajemný název Anthropos naznačuje, že tady nejde o dorty nebo pivo. Jde tu o mamuty, jejich lovce a nejstarší umění Evropy.
Projeli jste Slovácko křížem krážem a máte pocit, že vína už bylo dost? Chce to změnu!
Stalaktity, stalagmity, stalagnáty… pletou se vám jeskyňářské pojmy a dojmy? Navštivte Dům přírody a krasovou tematiku budete mít v malíku.
Na kole, pěšky, autem, na koni… národní park Podyjí má nekonečnou výletnickou nabídku. Vydejte se třeba na Sealsfieldův kámen.
Na pohodový výlet zamiřte do Rajhradu. Místní Památník písemnictví na Moravě vás dostane, i když nejste knihomol.
Ráj malých permoníků i velkých dospělých. Největší nadzemní bludiště v ČR a ostatní atrakce zaměstnají vaše svaly i mozkové závity.
„Mami, a Mendel byl ten s hráškem?“ Aneb Poznejte brněnského génia a místo, kde se zrodila genetika.
Proč tohle muzeum vyhrává jednu cenu za druhou? Protože tady není technika žádná věda! Tedy je a není…
Brno nemá metro. Ale pod zemí to tu rozhodně žije. Zvlášť v horkém letním dni se krásně zchladíte v labyrintu pod Zelňákem nebo v kostnici na Jakubáku.
Jedna z dominant Brna, slavný žalář, letní amfiteátr i skvělé místo na procházku s výhledem na město – vítejte na Špilasu.
Ležíte ve voňavé lázni a pivo teče proudem… Že by to byl sen? Ale kdepak!
Chuť na pořádné muzeum se vzácnými objekty? Už samotná budova a okolí stojí za prozkoumání. Vydejte se v Brně na Zelný trh.