Srdečně vás zveme na vinařský festival v Brně
Prezentace a degustace svatomartinských a mladých vín, ale také vína vlastní produkce jednotlivých vinařů. Kromě vinařských stánků najdou návštěvníci na Svoboďáku tradiční i méně tradiční občerstvení, regionální prodejce a řemeslníky z celé České republiky.
Každý den je zajištěn doprovodný program.
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Koncert v rámci řady benefičních koncertů na podporu náročné opravy kostela sv. Jakuba v Brně.
Hodinové setkání nad knížkou pro nejmenší s tvořivou dílnou.
Láskyplný příběh vycházející z knižní předlohy Louve (Vlčice) francouzské spisovatelky a ilustrátorky Fanny Ducassé obohacený citacemi básní Jana Skácela a Františka Halase.
Kdo by netoužil po pravé lásce… výjimkou není ani stárnoucí pan Vok z Rožmberka, ale najít ji zatím nedokázal.
Ovlivňuje stále 125 let stará vražda Anežky Hrůzové dnešní světovou politiku?
Víno je pro mě láskou, životním stylem a neustálou výzvou k novému poznání, studiu a pokoře.
Srdečně vás zveme na slavnostní večer plný výjimečných vín, skvělé atmosféry a jedinečného hudebního zážitku.
Pohádka pro 3 + 1 prasátka je neobvyklá pohádka o známých věcech.
Klasická pohádka ve verších – jako jedna velká básnička, kterou napsal Josef Kainar – v podání tří herců a sedmi loutek.
Pohádka pro 3 + 1 prasátka je neobvyklá pohádka o známých věcech.
Klasická pohádka ve verších – jako jedna velká básnička, kterou napsal Josef Kainar – v podání tří herců a sedmi loutek.