Letní koncertní seriál “Hudba na vinicích” propojuje skvělou muziku se špičkovým vínem, to vše v nádherných lokalitách českých a moravských vinohradů.
Hudba na vinicích dál expanduje! Do mapy oblíbeného seriálu open-air koncertů přibývá další výjimečné místo – Vinařství HRANIČNÍ ZÁMEČEK v Lednici. Nová jihomoravská zastávka přivítá 18. září 2026 Davida Kollera rovnou jako dvojkoncert s oblíbenou, místní, cimbálovou kapelou Klaret.Vstupenky jsou k dispozici ve třech cenových vlnách – čím dříve si je pořídíte, tím méně zaplatíte. Neváhejte a zajistěte si své místo na tomto jedinečném hudebním zážitku co nejdříve!
Našli jsme další akce, které by se vám mohly líbit.
Mrkněte na ně.
tip na 12 akcí
Akce „2 v 1“ slibuje zážitek a zábavu v unikátním prostředí vinařství.
Každé prázdninové úterý pro vás k poslechu i tanci hraje v našem vinařství cimbálová muzika (alternují Cimbálové muziky Vladimíra Beneše a Notečka).
Každé prázdninové úterý pro vás k poslechu i tanci hraje v našem vinařství cimbálová muzika (alternují Cimbálové muziky Vladimíra Beneše a Notečka).
Výstava představuje tři mimořádné rodáky z Valtic – Josepha Antona, Franze Andrease a Ferdinanda Lucase Bauerovy – kteří se díky svému talentu a píli zařadili mezi nejvýznamnější botanické ilustrátory své doby,
Valtické vinobraní patří mezi největší a nejočekávanější vinařské slavnosti na jižní Moravě.
Do ulic českých a moravských měst se v pořadí již potřetí vydává panelová venkovní výstava o rodu Lichtenštejnů. Jejím letošním tématem, a zároveň i názvem, jsou jednoduše Lichtenštejni a Česká republika.
Jako součást Hradozámecké noci zazní pod širým nebem na dvoře valtického zámku světoznámé melodie W. A. Mozarta, A. Vivaldiho, L. Van Beethovena a F. von Suppé.
Srdečně vás zveme na 4. koncert 20. ročníku do Valtic.
Jedinečná atmosféra moravského vinařského podzimu a zážitková turistika v unikátním labyrintu historických vinných sklepů.