Muzeum Terra Technica

Superhrdinové na hatích. Jen co by kamenem dohodil, pár minut od Znojma, se nachází největší muzeum jukeboxů a pinballů na světě. Vydejte se na cestu časem do nevšední každodenní kultury Ameriky 50. let.

více informací do oblíbených



U hranic s Rakouskem leží jeden z největších zábavních areálů v ČR, Excalibur City. Najdete tu obří Merlinův svět, kde mohou děti řádit venku i uvnitř. Je libo selfíčko s Batmanem? Terra Technica, největší muzeum pinballů, musicboxů a filmových rekvizit na světě je hned vedle. Amerika 50. let! Taková porce zábavy jednoho utahá, ale na to jsou tady připravení. Retro styl Jukebox hotelu jen doplňuje celou atmosféru komplexu. Nedaleko jsou Chvalovice. Od kostela sv. Markéty vede příjemný 4 km dlouhý okruh stvořený pro bruslaře i na procházky. Kolem potoka Daníž se projedete po hladkém povrchu k výklenkové kapli a zpět, do sklepní uličky nebo k místní vyhlášené restauraci.

Celý areál Excalibur CIty i Terra Technica je plně bezbariérový. Pokud si chcete pobyt prodloužit a dosyta se nabažit atmosféry,  můžete se ubytovat v Jukebox hotelu, který disponuje bezbariérovými pokoji.

Bezbariérový přístup

Mrkněte na všechny výlety, kam se můžete snadno rozjet! 

Mapa

Přílohy ke stažení

Co zrovna frčí?

A tady už jste byli?

Našli jsme další místa, která by se vám mohla líbit. Mrkněte na ně.

tip na 12 míst

Museum of bricks

Co vy a svět barevných kostiček? V tomto muzeu si fanoušci stavebnice LEGO® přijdou na své.

prohlédnout

Hvězdárna a planetárium Brno

Moderní chrám vědy, který umí uspořádat super akce pro laiky a právem sbírá lajky.

prohlédnout

Zámek Slavkov - Austerlitz

Nádherný zámek, za ním nádherný zámecký park. Sem se vyplatí vydat nejen v době napoleonských slavností.

prohlédnout

Město Znojmo

Kromě metra nebo Legolandu najdete v královském městě vše – od podzemního labyrintu přes národní park po víno lahodné jako nebeský nektar.

prohlédnout

Dům přírody Moravského krasu

Stalaktity, stalagmity, stalagnáty… pletou se vám jeskyňářské pojmy a dojmy? Navštivte Dům přírody a krasovou tematiku budete mít v malíku.

prohlédnout

Zámek Strážnice

Celá Strážnice žije folklorem a muzikou, proto je i místní zámek zasvěcen lidové hudbě.

prohlédnout

Permonium - zábavní park s příběhem

Ráj malých permoníků i velkých dospělých. Největší nadzemní bludiště v ČR a ostatní atrakce zaměstnají vaše svaly i mozkové závity.

prohlédnout

Aqualand Moravia

Největší koupačka široko daleko, navíc ve vodě z termálního vrtu plné blahodárných minerálů, k tomu panorama Pálavy.

prohlédnout

Areál Velká Dohoda

Bokem od civilizace, v srdci Moravského krasu. Bývalý kamenolom nabízí mnohem víc než suchopárné skály.

prohlédnout

Zoo Brno

Je tolik druhů, které potřebují chránit. Je toho tolik, co o nich (ještě) nevíte. Pojďte je poznávat do této zoo.

prohlédnout

Město Hodonín

Slunné lázeňské město v srdci Moravského Slovácka s pohodovou zoo, příjemnou atmosférou a puncem prvorepublikové historie.

prohlédnout

Jeskyně Výpustek

Továrna v jeskyni? Přesvědčte se, jaké divadlo se dá v jeskyni rozehrát...

prohlédnout