Největší koupačka široko daleko, navíc ve vodě z termálního vrtu plné blahodárných minerálů, k tomu panorama Pálavy.
Jen 20 minut autem z Brna, s hollywoodským výhledem na Pálavu. Aqualand Moravia v Pasohlávkách napouští většinu vnitřních i vnějších bazénů přírodní vodou z termálního vrtu. Její kvalita je tak vysoká, že vrt byl vyhlášen za přírodní léčivý zdroj.
V bazénech působí voda blahodárně třeba na zlepšení pohybů kloubů a ulevuje při revmatu. Ve venkovním bazénu Riviéra má voda i v zimě teplotu přes 30 stupňů. Ale hlavně děti asi bude nejvíc zajímat 20 tobogánů a skluzavek… vás možná saunový svět a jeho procedury.
O víkendech pro vás aqualand připravuje celoročně animační programy (v létě běží animační program každý den). Kromě zábavy je postaráno i o jídlo. Hladem trpět nebudete – v restauraci vaří i teplá jídla, v kavárně dostanete zákusek, ve stáncích zmrzku a spol.
Mrkněte na všechny výlety, kam se můžete snadno rozjet!
Našli jsme další místa, která by se vám mohla líbit. Mrkněte na ně.
tip na 12 míst
Staňte se parťáky vzácné užovky stromové a nechejte se vést nádhernou krajinou chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty.
Zámek, který rád hostí unikátní malířská díla. Třeba ze sbírek Medy a Jana Mládkových… A discgolf v zámeckém parku už jste hráli?
Nádherný zámek, za ním nádherný zámecký park. Sem se vyplatí vydat nejen v době napoleonských slavností.
Tajemný název Anthropos naznačuje, že tady nejde o dorty nebo pivo. Jde tu o mamuty, jejich lovce a nejstarší umění Evropy.
Bokem od civilizace, v srdci Moravského krasu. Bývalý kamenolom nabízí mnohem víc než suchopárné skály.
Moderní lázeňský komplex se pyšní více než třicetiletou tradicí a léčí tu snad tím nejstarším, čím se vůbec léčit dá - minerální vodou zvanou solanka!
Krajinou doubrav, vzácných druhů rostlin a živočichů, rybníků a vodního ptactva provádí nový Dům přírody, který v roce 2024 otevřel poblíž hodonínské ZOO.
Brno nemá metro. Ale pod zemí to tu rozhodně žije. Zvlášť v horkém letním dni se krásně zchladíte v labyrintu pod Zelňákem nebo v kostnici na Jakubáku.
Vypadá to jako Nizozemsko a je to… stará dobrá Morava! Areál větrného mlýna v Kuželově vás bude bavit.
V bezprostřední blízkosti moravské metropole, uprostřed zeleně, s romantickým hradem Veveří, výletními parníky… dokonalý relax!
Tady roste radost. Místo s úžasnou atmosférou, kde si kromě vůně bylinek vychutnáte pohodu non plus ultra.
Jedna z dominant Brna, slavný žalář, letní amfiteátr i skvělé místo na procházku s výhledem na město – vítejte na Špilasu.